חזון

חונכתי על עקרונות תנועת הליכוד, ונשארתי נאמן לה ולבנימין נתניהו גם בתקופות הקשות ביותר. מורשת בגין, בשבילי אינה רק ביטוי. זוהי תפיסת עולם. תפיסה של ימין לאומי, שורשי, לא מתנצל. נחוש בעמדותיו הציוניות מחד ופרגמאטי מן הצד השני. נושא דגל המשק החופשי, לצד רגישות חברתית. ליכוד אמיתי!

אחרי שנים רבות של עשייה מאחורי הקלעים, בעיקר בהסברת התנועה ועקרונותיה החלטתי להתמודד על מקום ברשימת הליכוד לכנסת ה-18. לשמחתי, הצלחתי במשימה האישית והליכוד הצליח במשימה הלאומית וחזר לשלטון. שמחתי שלאחר קדנציה בת ארבע שנים בכנסת, מתוכן שנתיים כיו”ר ועדת הכלכלה ושנתיים כסגן יו”ר הכנסת הביעו בי אמון 22,899 מתפקדי ליכוד, ונבחרתי גם לכנסת ה-19.

אינני מייצג את עצמי בכנסת. כחבר בסיעת הליכוד אני מייצג כל אחת ואחד מכם, חבריי הליכוד – המצביעים והמתפקדים.

כעת, בתפקידי כסגן שר במשרד ראש הממשלה, אני מתחייב להמשיך ולפעול ברוח עקרונות הליכוד, להמשיך ולייצג את מדיניותנו במליאת הכנסת ולשמור על מדיניות של דלת פתוחה כלפי הבוחרים.

האתגר, תמיד הוא עצום. לאחר שבכנסת  הקודמת כיהנתי כיו”ר ועדת הכלכלה וכסגן יו”ר הכנסת. אני מכהן כעת כסגן שר במשרד ראש הממשלה- המקשר בין הממשלה לכנסת, במסגרת תפקידי אני אחראי על תחום הצעירים והסטודנטים ועל פרויקט “מחשב לכל ילד”, כיו”ר המועצה הציבורית. הקו המקשר בין כולם הוא האחריות על דור העתיד של מדינת ישראל, המשימה היא לקדם אותו כדי שבבוא העת יצמחו מביניהם אלה שימשיכו להנהיג את המדינה.

האתר החדש שלי הוא לשירותכם: העלו רעיונות, העירו הערות, שלחו הצעות חוק הנראות לכם חיוניות לציבור רחב, תגיבו, תנו משוב- – חיובי ושלילי כאחד.
אתר הבית שלי ודף הפייסבוק הם  רק אמצעים ליצירת קשר. עדיין לא נמצא תחליף למפגשים, לקשר האישי, לשיחות הטלפון. איך אמרתי פעמים רבות ? “עוד לא נולד המחשב, שיחליף אפילו אדם אחד בעולם כולו….”